KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 6227150

nr 622 7150

Tuschteckningar

12 st, i tavelram, Signerade, 57x100

Utrop:

300 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 februari 2010
kl 19:53:34